Mieszkania i Apartamenty w Nałęczowie

Energooszczędne osiedle nowoczesnych mieszkań położone w Nałęczowie - miejscowości uzdrowiskowej, która posiada klimat, wyróżniający się właściwościami leczniczymi.

Osiedle „Nałęczowskie Wzgórze” znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie naturalnych dóbr Nałęczowa. Do Parku Zdrojowego można dotrzeć przylegającymi do osiedla wąwozami – m.in. wąwozem Głowackiego położonym poniżej Parku na prawym zboczu doliny Bystrej. Przyjemny spacer w malowniczej scenerii zajmie nam kilka minut.

Wszystkie budynki charakteryzują się nisko-energooszczędnością. Wymagają one mniejszego, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zapotrzebowania na ciepło. W osiedlu "Nałęczowskie Wzgórze" poziom zużycia energii wynosi 43,22 kwh (metr2/rok).

Osiedle składa się z jedno oraz dwupiętrowych budynków, w których w sumie znajdują się 73 nowocześnie zaprojektowane mieszkania.

Nałęczowskie Wzgórze - Osiedle enerooszczędnych i nowoczesnych mieszkań w Nałęczowie

Nałęczów, ul. Kamieniak

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, które są zapisywane w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania cookies w Twojej przeglądarce zmieniając jej ustawienia. Poznaj szczegóły polityki prywatności.