O inwestycji

Osiedle „Nałęczowskie Wzgórze” położone w mikroklimatycznym Nałęczowie jest jedyne w swoim rodzaju, a jego wyjątkowość wynika z zastosowanych technologii, które wykorzystano do jego budowy. Wszystkie budynki charakteryzują się nisko-energooszczędnością. Wymagają one mniejszego, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zapotrzebowania na ciepło. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w budownictwie tradycyjnym zapotrzebowanie na ciepło mieści się w przedziale 90–120 kwh (metr2/rok). W domach o niskiej-energooszczędności poziom ten kształtuje się w granicach 30–60 kwh (metr2/rok). W apartamentach osiedla „Nałęczowskie Wzgórze” udało nam się osiągnąć zaledwie 43,22 kwh (metr2/rok). To realnie wpływa na optymalizację kosztów wynikających z prowadzenia domu.

 

Na ogrodzone osiedle składa się dziewięć niskokondygnacyjnych budynków o prostej i jednocześnie nowoczesnej, minimalistycznej bryle. Elewacje domów wykonane są z solidnych materiałów z łupka importowanego z Hiszpanii oraz niezwykle wytrzymałych i estetycznych płyt HPL. Stonowana kolorystyka to mieszanka klasycznych barw, połączenie kolorów białego i naturalnego brązu. Przestronne balkony wykończone są eleganckimi balustradami, na które składają się elementy z aluminium oraz szkła. Przy każdym domu znajduje się bezpłatne miejsce parkingowe, a w klatkach każdy mieszkaniec ma dostęp do wspólnej wózkowni.

Składające się z jedno- i dwupiętrowych budynków osiedle dysponuje 73 nowocześnie zaprojektowanymi mieszkaniami. W zależności od naszych potrzeb do dyspozycji są mieszkania o metrażu pomiędzy 30 a 140 m2. Do każdego parterowego apartamentu należy otoczony zielonym żywopłotem, przestronny ogród. Poza tym dostępne są cztery mieszkania na dachu, tzw. penthouse’y oraz trzy mieszkania dwupoziomowe. W razie potrzeby można skorzystać z pomocy developera   podczas prac związanych z wykończeniem wnętrz.

 

Inwestycja w mieszkanie osiedla „Nałęczowskie Wzgórze” niesie za sobą wiele korzyści. Zdrowy region umożliwia szybkie zregenerowanie sił i odstresowanie się. Posiadając własny apartament w Nałęczowie, można spędzać tu długie weekendy, święta czy wakacje. W okresach, w których nie przebywamy w Nałęczowie można wynajmować lokal, który stanie się dodatkowym źródłem dochodu. Równie dobrze apartament będzie służył jako stałe miejsce zamieszkania. Niezależnie od wieku można zaplanować przeprowadzkę w te strony na stałe. A dla osób starszych dodatkowym argumentem jest panujący tu sprzyjający zdrowiu mikroklimat. Miasto stale się rozwija i inwestuje w nowe trasy, środki lokomocji i połączenia, które jeszcze bardziej ułatwią i przyspieszą dotarcie do jedynego w swoim rodzaju Nałęczowa.

 

 

powrót

Zgodnie z wymogami prawa informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, które są zapisywane w pamięci urządzenia. Możesz określić warunki przechowywania cookies w Twojej przeglądarce zmieniając jej ustawienia. Poznaj szczegóły polityki prywatności.